Biuro obsługi ubezpieczeń

BOU Komplex

Drodzy Państwo, jeżeli szukacie firmy świadczącej usługi z zakresu ubezpieczeń, to dobrze trafiliście. Mamy nadzieje, że nasza oferta przybliży Was do współpracy z nami .

Agencja Ubezpieczeniowa BOU" Komplex"

Jest firmą działającą na rynku od 1996 r. Nasze usługi cechuje rzetelność, doświadczenie i profesjonalizm poparty certyfikatami, państwowymi licencjami oraz wyróżnieniami przez naszych partnerów. Współpracujemy ze sprawdzonymi i renomowanymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Naszą pracę cechuje przede wszystkim wysoka efektywność działania, co pozwoliło nam nawiązać współpracę z wieloma instytucjami, firmami oraz klientami indywidualnymi.

Przedmiotem naszej działalności jest zawieranie i obsługa polis ubezpieczeniowych oraz doradztwo w zakresie ubezpieczeń. Doskonale rozumiemy potrzeby i oczekiwania każdego Klienta, dlatego wykonując nasze usługi, dobieramy ofertę ubezpieczeniową dostosowaną do indywidualnych potrzeb, jednocześnie oferując wsparcie w każdym aspekcie związanym z ubezpieczeniami. Wyszukujemy wszelkie dostępne w danej chwili promocje i zniżki  oraz prowadzimy negocjacje cenowe  z ubezpieczycielami. To decyduje o przewadze konkurencyjnej naszych ofert.

ROZWIJAMY SIĘ DLA CIEBIE

Strategia rozwoju

Strategia rozwoju naszej Firmy tworzona jest z uwzględnieniem specyfiki rynku polskiego, i zakłada zapewnienie klientom łatwości dostępu do usług poprzez wykorzystanie mechanizmów informatycznych, realizację operacji handlowych przez Internet, w tym zawarcie Umowy ubezpieczenia na odległość, poprzez kontakt telefoniczny oraz bezpośredniej obsłudze w naszych biurach.

Profesjonalna obsługa i zadowolenie każdego Klienta jest naszym priorytetem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.