LEASING, KREDYT

Szukasz leasingu a może potrzebujesz kredytu samochodowego. Wystarczy, że nas o tym poinformujesz – my zajmiemy się wszystkim. Skontaktuj się z nami, nasi klienci są najważniejsi.

Jak działamy?

Przede wszystkim porównamy wszystkie oferty dostępne w Polsce i wybierzemy najlepszą. Dlaczego? To proste - mamy dostęp do wszystkich propozycji jakie nasi Klienci otrzymaliby zwracając się do kilkunastu różnych firm leasingowych w Polsce.

Działamy szybko i sprawnie, bo wiemy, że to dla Ciebie ważne. Przygotujemy ofertę, która spełni Twoje oczekiwania. To Ty wskazujesz na czym Ci zależy a my zajmiemy się resztą.

Leasing

Leasing kojarzy się przede wszystkim  z samochodami wykorzystywanymi w firmach, jednak w rzeczywistości może służyć sfinansowaniu zakupu niemal każdego przedmiotu - sprzęt IT

  • sprzęt rolniczy
  • nieruchomości
  • maszyny i urządzenia
  • inne

W ofercie znajdziesz leasing operacyjny, finansowy, pożyczkę leasingową oraz leasing zwrotny.

Kredyt samochodowy

Kredyty udzielane są naszym Klientom posiadającym zdolność kredytową. Jest ona analizowana i określana na podstawie m.in. poziomu dochodów Klienta, wysokości jego zobowiązań czy historii spłat poprzednich kredytów. Kredyt jest zawsze udzielany na określony cel. To jedna z podstawowych różnic między kredytami a pożyczkami - te drugie mogą zostać przeznaczone na dowolny cel.

Jeżeli szukasz bezkonkurencyjnej oferty - wypełnij i wyślij formularz do nas!

Spłaciłeś wcześniej kredyt? Możesz odzyskać SWOJE PIENIĄDZE

"Spłaciłeś wcześniej kredyt? Możesz odzyskać SWOJE PIENIĄDZE jeżeli: - zawarłeś kredyt, jako osoba prywatna - spłaciłeś kredyt przed wymaganym terminem - bank naliczył prowizję lub inne dodatkowe koszty - spłaciłeś kredyt konsumencki zawarty po 18.12.2011r. Zespół ekspertów to sprawdzeni fachowcy, doświadczeni prawnicy i ekonomiści z wieloletnią praktykę pracy w bankach i innych instytucjach finansowych, która przekłada się na rzetelne przygotowanie. Przeprowadzimy Cię przez gąszcz informacji i pokażemy wszystkie możliwości. Dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Z nami cały proces odzyskania TWOICH PIENIĘDZY będzie zrozumiały i szybki."

Wypełnij i wyślij formularz: