Ubezpieczenie assistance w podróży to ubezpieczenie dobrowolne.

Zakres polisy

Najczęściej zakres obejmuje organizację pomocy w nagłych wypadkach i pokrycie kosztów transportu. Zakres takiego ubezpieczenia może obejmować transport samochodowy i koszty poszukiwań czy ratownictwa. Dzięki medycznemu assistance pokryjesz koszty przewozu medycznego z zagranicy w celu kontynuacji leczenia w domu. Może ono również obejmować konsultacje z doradcą medycznym, który poinformuje, co zrobić w nagłej sytuacji i gdzie znajduje się najbliższa placówka medyczna.

W ramach assistance na wyjazd możesz też często liczyć na pomoc prawną. To również zabezpieczenie w przypadku transportu zwłok do kraju.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Show 24

Compensa – Podróż i wypoczynek

Compensa Voyage to zabezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich w czasie podróży. Niezależnie od tego, czy podróż ma charakter turystyczny czy służbowy.

Generali – Podróż i wypoczynek

Ubezpieczenia turystyczne obejmują zakresy: Podróże zagraniczne, Podróże po Polsce, Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży, Wyjazd do pracy, Sporty letnie i zimowe, Ubezpieczenie na cały rok

Proama – Podróż i wypoczynek

Pomożemy Ci zawsze wtedy, gdy będziesz tego potrzebować. Na całym świecie, o każdej porze, gdy podróżujesz samodzielnie, z rodziną lub przyjaciółmi. Ubezpieczymy Cię w podróży zagranicznej i krajowej.

Wiener – ubezpieczenie turystyczne i wypoczynkowe

Zastanów się, jaki jest główny cel twojego wyjazdu – rekreacja czy uprawianie sportu? Jeśli zamierzasz uprawiać sport, sprawdź, czy dostępne warianty ubezpieczenia odpowiadają Twoim potrzebom i wymaganiom.