CO CHCESZ UBEZPIECZYĆ

Jakiej polisy potrzebujesz?

Sprawdź indywidualnie ubezpieczenia komunikacyjne w poniższych Towarzystwach Ubezpieczeniowych i kup online.

Polisa

FIT CASCO

Porównywarka pakietów komunikacyjnych (OC, AC, NNW, Szyby, ASS) dla pojazdów
Osobowych i dostawczych do 3,5t, od 3 do 15 roku eksploatacji o wartości SU 8000 – 150 000zł

Polisa

FIT AUTOPOMOC

Assistance w podróży po Polsce i Europie dla samochodów w wieku do 18 lat. Ubezpieczenie krótkoterminowe na 7, 14, 30 lub 365 dni ochrony.

Showing all 5 results

Show 24

Bezpieczny.pl – Assistance w podróży po Polsce i Europie

Assistance w podróży po Polsce i Europie dla samochodów osobowych w wieku do 15 lat oraz powyżej 15 lat. Ubezpieczenie krótkoterminowe na 7, 15, 30 dni oraz 1 rok.

Bezpieczny.pl – Ubezpieczenie OC, AutoCasco

Ubezpieczenie OC, AutoCasco. Ubezpieczenie pojazdów i przyczepek

Generali – ubezpieczenie samochodu i pasażerów

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe i dotyczy szkód osobowych i materialnych. Ubezpieczenie AC wypadek, kradzież, podpalenie. Decydując się na pakiet (OC+AC) zadbasz o swoje bezpieczeństwo, a oprócz ochrony otrzymasz również atrakcyjne zniżki. Z Assistance zyskasz całodobową pomoc w przypadku kolizji, awarii lub kradzieży w kraju i za granicą. Ubezpieczenie od Następstw Niebezpiecznych Wypadków – zagwarantuj bezpieczeństwo sobie nie tylko w ubezpieczonym pojeździe.

Proama – ubezpieczenie samochodu i pasażerów

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) chroni przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych osobom trzecim. Ubezpieczenie Autocasco (AC) pokrywa koszty naprawy samochodu uszkodzonego wskutek wszelkiego rodzaju zdarzeń losowych. Zobacz pełna ofertę

TUZ – ubezpieczenie samochodu i pasażerów

Ubezpieczenie OC znane też potocznie jako ubezpieczenie samochodu to obowiązkowa polisa, którą muszą wykupić posiadacze pojazdów mechanicznych. Ubezpieczenie AC na wypadek wypadku, kradzieży, podpalenia itp. Zobacz pełną ofertę.