Ubezpieczenie NNW to ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, które może zapewnić wsparcie finansowe na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu albo  w razie śmierci w wypadku drogowym.

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie NNW obejmuje ochroną ubezpieczeniową zdarzenia z udziałem kierowcy, a także pasażerów, którzy ulegli nieszczęśliwemu wypadkowi. Dotyczy to sytuacji, które mają miejsce w trakcie jazdy autem a także podczas wsiadania do pojazdu i wysiadania z niego.

*Jest to dodatkowy zakres ochrony.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Show 24

Generali – ubezpieczenie samochodu i pasażerów

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe i dotyczy szkód osobowych i materialnych. Ubezpieczenie AC wypadek, kradzież, podpalenie. Decydując się na pakiet (OC+AC) zadbasz o swoje bezpieczeństwo, a oprócz ochrony otrzymasz również atrakcyjne zniżki. Z Assistance zyskasz całodobową pomoc w przypadku kolizji, awarii lub kradzieży w kraju i za granicą. Ubezpieczenie od Następstw Niebezpiecznych Wypadków – zagwarantuj bezpieczeństwo sobie nie tylko w ubezpieczonym pojeździe.

Proama – ubezpieczenie samochodu i pasażerów

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) chroni przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych osobom trzecim. Ubezpieczenie Autocasco (AC) pokrywa koszty naprawy samochodu uszkodzonego wskutek wszelkiego rodzaju zdarzeń losowych. Zobacz pełna ofertę

TUZ – ubezpieczenie samochodu i pasażerów

Ubezpieczenie OC znane też potocznie jako ubezpieczenie samochodu to obowiązkowa polisa, którą muszą wykupić posiadacze pojazdów mechanicznych. Ubezpieczenie AC na wypadek wypadku, kradzieży, podpalenia itp. Zobacz pełną ofertę.