Ubezpieczenie szyb to bardzo dobre rozwiązanie dla zapobiegliwych kierowców. Jest dobrowolne i możesz je dokupić do obowiązkowego ubezpieczenia OC lub pakietu OC/AC.

Ubezpieczenie szyb

Ubezpieczenie szyb to bardzo dobre rozwiązanie dla zapobiegliwych kierowców. Jest dobrowolne i możesz je dokupić do obowiązkowego ubezpieczenia OC lub pakietu OC/AC, gwarantuje szereg ułatwień w przypadku uszkodzeń szyb – przedniej oraz bocznych. Dzięki niemu ubezpieczyciel gwarantuje wymianę lub naprawdę szyby w profesjonalnym warsztacie. Największą zaletą ubezpieczenia szyb jest to, że skorzystanie z niego nie powoduje utraty zniżek na AC przy przedłużaniu umowy w tej samej firmie ubezpieczeniowej. Przednia szyba jest bardzo narażoną na uszkodzenia częścią samochodu, zwłaszcza jeśli auto jest użytkowane często i jeździ po drogach, na których mogą leżeć małe kamienie.

*Jest to dodatkowy zakres ochrony.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Show 24

Generali – ubezpieczenie samochodu i pasażerów

Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe i dotyczy szkód osobowych i materialnych. Ubezpieczenie AC wypadek, kradzież, podpalenie. Decydując się na pakiet (OC+AC) zadbasz o swoje bezpieczeństwo, a oprócz ochrony otrzymasz również atrakcyjne zniżki. Z Assistance zyskasz całodobową pomoc w przypadku kolizji, awarii lub kradzieży w kraju i za granicą. Ubezpieczenie od Następstw Niebezpiecznych Wypadków – zagwarantuj bezpieczeństwo sobie nie tylko w ubezpieczonym pojeździe.

Proama – ubezpieczenie samochodu i pasażerów

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) chroni przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych osobom trzecim. Ubezpieczenie Autocasco (AC) pokrywa koszty naprawy samochodu uszkodzonego wskutek wszelkiego rodzaju zdarzeń losowych. Zobacz pełna ofertę

TUZ – ubezpieczenie samochodu i pasażerów

Ubezpieczenie OC znane też potocznie jako ubezpieczenie samochodu to obowiązkowa polisa, którą muszą wykupić posiadacze pojazdów mechanicznych. Ubezpieczenie AC na wypadek wypadku, kradzieży, podpalenia itp. Zobacz pełną ofertę.