Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej zapewnia ochronę finansową ubezpieczonego w przypadku wyrządzenia przez niego szkody osobie trzeciej. Wypadki w czasie podróży zdarzają się niestety regularnie.

Dla kogo i dlaczego warto

Do szkód należy zaliczyć zarówno szkody na mieniu, jak i szkody na osobie. Ubezpieczenie zapewni więc ochronę, jeśli nieumyślnie zniszczysz cudzy sprzęt, mienie hotelowe, a także w przypadku, gdy nieumyślnie spowodujesz u osoby trzeciej uszczerbek na zdrowiu. Ubezpieczenie zadziała oczywiście tylko wtedy, gdy szkoda została wyrządzona w ramach czynności w życiu prywatnym. Czynności w życiu prywatnym poczytuje się jako czynności dotyczące sfery prywatnej ubezpieczonego, a więc niezwiązane z działalnością zawodową i niepozostającą w związku z wykonywaniem obowiązków służbowych.

*Przy wyborze ubezpieczenia należy zwrócić uwagę na najszerszy zakres ochrony.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Show 24

Compensa – Podróż i wypoczynek

Compensa Voyage to zabezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich w czasie podróży. Niezależnie od tego, czy podróż ma charakter turystyczny czy służbowy.

Generali – Podróż i wypoczynek

Ubezpieczenia turystyczne obejmują zakresy: Podróże zagraniczne, Podróże po Polsce, Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży, Wyjazd do pracy, Sporty letnie i zimowe, Ubezpieczenie na cały rok

Proama – Podróż i wypoczynek

Pomożemy Ci zawsze wtedy, gdy będziesz tego potrzebować. Na całym świecie, o każdej porze, gdy podróżujesz samodzielnie, z rodziną lub przyjaciółmi. Ubezpieczymy Cię w podróży zagranicznej i krajowej.

Wiener – ubezpieczenie turystyczne i wypoczynkowe

Zastanów się, jaki jest główny cel twojego wyjazdu – rekreacja czy uprawianie sportu? Jeśli zamierzasz uprawiać sport, sprawdź, czy dostępne warianty ubezpieczenia odpowiadają Twoim potrzebom i wymaganiom.